گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > دریادار سیاری با فرمانده نیروی هوایی پاکستان دیدار کرد .


  چاپ        ارسال به دوست

دفاعی

دریادار سیاری با فرمانده نیروی هوایی پاکستان دیدار کرد .

هیاتی بلندپایه از جمهوری اسلامی ایران به ریاست دریادار سیاری برای شرکت در دهمین نمایشگاه صنایع دفاعی پاکستان در شهر کراچی حضور دارد.
این هیات علاوه بر بازدید از این نمایشگاه ، نشست های مهمی با مقامات نظامی پاکستان و کشورهای حاضر در این نمایشگاه برگزار کرده است.
طرفین در این دیدار، درخصوص موضوعات تخصصی مورد علاقه دوجانبه به ویژه همکاری در بخش نظامی و دفاعی گفت وگو کردند.
گسترش همکاری های دفاعی و آموزشی ایران و پاکستان از محورهای دیدار دریادار سیاری و مجاهد انورخان فرمانده نیروی هواییپاکستان اعلام شده است.
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین امروز چهارشنبه با ژنرال 'زبیر محمود حیات' فرمانده ستاد مشترک ارتشپاکستان دیدار و گفت گو کرد.
همچنین در حاشیه نمایشگاه ایده های دفاعی پاکستان در کراچی، امیر «شیخ حسنی» معاون وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با 'پرویز ختک' وزیر دفاع پاکستان دیدار کرده و با وی درخصوص موضوعات مشترک گفت وگو کرد. 
'شیخ حسنی' روز چهارشنبه همچنین با 'زبیده جلال' وزیر تولیدات دفاعی پاکستان درباره همکاری ها در بخش صنایع دفاعی گفت وگو کرد.
به گزارش ایرنا ، دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایده‌های دفاعی پاکستان با عنوان (IDEAS 2018) دیروز -سه شنبه- با حضور 52 کشور جهان در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر بندری کراچی و با سخنرانی «عارف علوی» رییس جمهوری این کشور کار خود را آغاز کرد.
امیر دریادار «حبیب الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز که روز گذشته در راس یک هیات بلندپایه نظامی ایران به دعوت ژنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش پاکستان برای شرکت در این نمایشگاه به کراچی سفر کرده است، با حضور در این نمایشگاه از بخش های مختلف آن دیدن کرد.
«احمد محمدی» سرکنسول ایران در کراچی و اعضای هیات ایرانی مستقر در پاکستان نیز دریادار سیاری را در این نمایشگاه همراهی کردند.
دو روز نخست این نمایشگاه چهار روزه به بازدید نمایندگان کشورهای دیگر، بازرگانان و تاجران و هیات های اعزامی از کشورها اختصاص یافته است. 


٠٩:١٣ - 1397/09/09    /    شماره : ٥٤٧٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٨خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران